Ünlü modelin yüzü bu aşkta da gülmedi! ‘Yapılan şakaları kaldıramadı’

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009’da dünyaevine girmiş, Benjamin ve Vivian Lake adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022’de boşandıklarını duyurmuştu.

Bündchen, “Birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarız. Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya devam edecek” açıklamasını yapmıştı.

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI!

Boşanmanın ardından jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile adı anılan 43 yaşındaki model, “Sanırım bu noktada, ne yazık ki boşanmış olduğum için, beni herkesle yakıştıracaklarından eminim” diye konuşarak aşk söylentilerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra ikilinin gerçekten de birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

MUTLULUKLARI UZUN SÜRMEDİ

Ancak ünlü modelin mutluluğu uzun sürmedi. İkiliye yakın bir kaynak, InTouch Weekly’ye konuşarak Gisele Bündchen ve Joaquim Valente’nin ayrıldığını söyledi.

Valente’nin, Bündchen’in şöhreti, magazinin ve sosyal medyanın ilgisi nedeniyle zorlandığını açıklayan kaynak, “Joaquim sıradan bir adam. Gördüğü tüm bu ilgiye alışkın değil” ifadelerini kullandı.

“YAPILAN ŞAKALARDAN NEFRET ETTİ”

İsmini paylaşmayan kaynak, ayrıca Gisele’in eski eşi Tom Brady’nin dijital bir platformda yayınlanan bir şaka programına katılması olduğunu da söyledi. Söz konusu programda, Valente ve Büdchen’nin ilişkisiyle ilgili şakalar yapılmıştı.

“Joaquim şakanın bir parçası haline geldi. İnsanlar ona boşanmalarının sebebinin kendisi olup olmadığını sormaya başladılar. Joaquim bundan nefret etti. Tom, programda Joaquim ve Gisele’in aşkı hakkında şaka yapılmasını kabul ederek, Joaquim’in sırtına bir hedef tahtası koymuş oldu.”

ESKİ EŞİNİ SUÇLUYOR

Kaynak, aynı zamanda Brezilyalı güzelin Valente ile ayrılığı nedeniyle Tom Brady’yi suçladığını da belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x